ERAY TEKNİK SERVİS

Kaliteli, Güvenilir ve Profesyonel Bir Baymak Kombi Servis Hizmeti Almak İçin Bize Günün Her Anı Ulaşabilirsiniz!

444 2 573

Acıbadem Baymak Kombi Servisi

Kombi Servisi Kombi Servis

Acıbadem Baymak Kombi Servisi, Acıbadem ve çevresinde kullanımı hızla yaygınlaşan kombilerinizin bakım ve onarımı için hizmet vermeye başlamıştır. Baymak Kombi Servisi, müşterilerinin gerektiği yerde ve saatte hızlı müdahale etmek açısından İstanbul'un her semtine ve mahallesine kaliteli profesyonel servis hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Baymak Kombi Servisi

Kombi Servisi konusunda uzman, eğitimli ve profesyonel kadrosuyla Eray Teknik Servis siz değerli müşterilerine gereken desteği en kısa sürede verecektir. Acıbadem kombi servisi olarak devam eden servis ağı hızla İstanbul içinde yayılmaya başlamıştır.

Soğuk kış ağlarında kombilerin önemi gerek evlerimizde gerekse işyerlerimizde çok büyük, bu sebeple kışa girmeden kombilerimizin bakımlarını yaptırmamız gerekmektedir. Bu bakım işlemlerinde ise herhangi bir yere değil de güvenebileceğimiz daha profesyonel servisler tercihimizdir. İşte tam burada Baymak Kombi Servisi 7 gün 24 saat sizin yardımınıza koşmaktadır.

Kombi Servisi

Acıbadem Kombi Servisi sizlere aramış olduğunuz güvenilir hizmeti sunmaktadır. Doğalgaz kullanımı artık her konutta sıklıkla artış göstermektedir. Bu sebepledir ki soğuk havalarda en büyük kurtarıcımız olan kombilerimizin bakımları da çok büyük önem taşımaktadır. Bütün mekânın ısıtılmasının yanı sıra sıcak su ihtiyacımızı da karşılayan kombilerin bakımını sonbahar mevsimi başlangıcında yaptıran müşterilerimiz kış ayını rahat bir şekilde kazanma şansını yakalamaktadırlar.

İnsan sağlığı içinde büyük önem taşıyan kombilerin bakımlarının ihmal edilmemesi gerekmektedir.

Kombilerin bakım ve temizliği en az yılda bir kez yapılmalıdır. Bu bakım işlemi hem kombiniz için hem de sağlığınız için gereklidir. Kombilerin temizliğinde ilk sırayı kombi filtresi alıyor, sonrasına hava depolarını tıkayan pisliklerin temizlenmesi ve kombi parçalarının kontrol edilmesi, su basıncının kontrol edilmesi ile normal seviyeye getirilmesi ve ateşleme sisteminin kontrolü arıza var ise ayarlarının yapılması gibi işlemlerin uzman ekipler tarafından bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır.